Loty z Gdańska do Dubaju będą dostępne zimą 2025 r. (FOTO: canva.com)

Loty z Gdańska do Dubaju. Nowa oferta od Coral Travel

Coral Travel zainauguruje w nadchodzącym sezonie zimowym nowe połączenie czarterowe z Gdańska do Dubaju. Bezpośrednie loty z Pomorza do Zjednoczonych Emiratów Arabskich będą realizowane od 20 grudnia 2024 do 28 lutego 2025. Loty odbywać się będą raz w tygodniu.

Wygodne podróże z Enter Air

Do Dubaju z Gdańska polecicie nowoczesnymi Boeingami 737 należącymi do polskiej linii czarterowej Enter Air. Samoloty te będą lądować na lotnisku Dubaj-Al Maktoum, co zapewnia komfort i wygodę podróży.

Bilety na te loty dostępne będą na stronie internetowej www.coraltravel.pl. To doskonała okazja, by odwiedzić Dubaj i cieszyć się wszystkimi atrakcjami, jakie to miasto ma do zaoferowania.

Atrakcje Dubaju

Dubaj to jedno z największych miast Zjednoczonych Emiratów Arabskich, pełne niesamowitych atrakcji. Turyści mogą korzystać z wspaniałych plaż, parków rekreacyjno-wypoczynkowych oraz nowoczesnych hoteli. W Dubaju znajduje się jedyny na świecie hotel siedmiogwiazdkowy Burj Al Arab. Ponadto miasto słynie z niezwykłych budowli na wodzie, takich jak Palm Island.

Loty z Gdańska do Dubaju będą dostępne zimą 2025 r. (FOTO: canva.com)
Loty z Gdańska do Dubaju będą dostępne zimą 2025 r. (FOTO: canva.com)

Dubaj miasto luksusu i nowoczesności

Dubaj to symbol luksusu i nowoczesności. Spacerując po mieście, można podziwiać wysokie drapacze chmur, w tym najwyższy na świecie budynek Burj Khalifa. Warto również odwiedzić słynne centra handlowe, takie jak Dubai Mall, gdzie znajdują się setki sklepów, restauracji oraz atrakcje takie jak akwarium czy lodowisko.

Przygody na pustyni

Nie można zapomnieć o ekscytujących przygodach na pustyni. Wycieczki na pustynię oferują możliwość jazdy na wielbłądach, safari w jeepach oraz tradycyjnych posiłków w obozach beduińskich. To niezapomniane doświadczenie, które pozwala poznać kulturę i tradycje regionu.

Zarezerwuj swoje miejsce już dziś

Nie przegap okazji, by odwiedzić jedno z najdynamiczniej rozwijających się miast na świecie. Loty z Gdańska do Dubaju to wygodna i szybka opcja podróży, która pozwoli ci cieszyć się wszystkimi urokami tego niesamowitego miasta. Zarezerwuj swoje miejsce już dziś na www.coraltravel.pl i rozpocznij swoją przygodę z Dubajem.

Czytaj też: Wielka wygrana w Gdańsku. Ponad 15 mln złotych w Eurojackpot

mn