Prognoza pogody

Ostrzeżenia pogodowe w Polsce

Sytuacja burzowa w Polsce

Informacje – prognoza pogody

 • Burze w Polsce. IMGW ostrzega przed groźną pogodą

  W poniedziałek Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej (IMGW) wydał ostrzeżenia drugiego stopnia przed burzami w północnych oraz południowo-wschodnich częściach kraju. Burze w Polsce mają przynieść silne opady deszczu.

  Burze w Polsce. IMGW ostrzega przed groźną pogodą
 • Jak się ubrać na Noc Muzeów 18 maja?

  Noc Muzeów to wyjątkowe wydarzenie, które przyciąga tłumy miłośników sztuki i kultury do placówek muzealnych w całej Polsce. 18 maja, tegoroczna Noc Muzeów, zapowiada się pogodowo dość zmiennie, dlatego warto odpowiednio się przygotować, aby…

  Jak się ubrać na Noc Muzeów 18 maja?
 • Ostrzeżenie dla Pomorza. W nocy będą przymrozki

  Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej (IMGW) wydał pierwszostopniowe ostrzeżenie meteorologiczne dla mieszkańców ośmiu powiatów województwa pomorskiego. Zgodnie z najnowszymi prognozami, temperatura przy gruncie może spaść nawet do minus trzech stopni Celsjusza.

  Ostrzeżenie dla Pomorza. W nocy będą przymrozki
 • Zjawiskowa zorza polarna rozświetliła polskie niebo 10 maja 2024 r.

  10 maja 2024 roku polskie niebo rozświetliła zorza polarna, zjawisko niezwykle rzadkie i wyjątkowe na tej szerokości geograficznej. Obserwatorzy na południu kraju mogli podziwiać spektakl kolorowych świateł, który mógł zaskoczyć amatorów zjawisk niebieskich.

  Zjawiskowa zorza polarna rozświetliła polskie niebo 10 maja 2024 r.
 • Powódź w Brazylii. Ponad 75 ofiar i tysiące ewakuowanych

  W niedzielę lokalne władze stanu Rio Grande do Sul, położonego w południowej części Brazylii, podały szokujące informacje na temat skutków ulewnych deszczy, które przetoczyły się przez region. Co najmniej 75 osób straciło życie, a…

  Powódź w Brazylii. Ponad 75 ofiar i tysiące ewakuowanych
 • Prognoza pogody dla Pomorza – 5 maja 2024

  5 maja przynosi mieszkańcom Pomorza zmienne warunki pogodowe. Dzień rozpocznie się od niewielkiego zachmurzenia, które z czasem wzrośnie do umiarkowanego, a nawet dużego. Według IMGW Przez cały dzień przewidywane są przelotne opady deszczu oraz…

  Prognoza pogody dla Pomorza – 5 maja 2024
 • Końcówka kwietnia na Pomorzu będzie ciepła. Prognoza pogody

  W najbliższych dniach mieszkańców oraz odwiedzających Pomorze według IMGW czekają dobre warunki atmosferyczne, które wymagać będą przygotowania na zarówno słoneczne dni, jak i chwilowe opady deszczu. Końcówka kwietnia mimo wszystko będzie ciepła.

  Końcówka kwietnia na Pomorzu będzie ciepła. Prognoza pogody
 • Prognoza pogody na nadchodzący tydzień – 22-27 kwietnia

  Przed mieszkańcami Pomorza pochmurny i chłodny tydzień. Temperatury nie będą nas rozpieszczać. Możliwe będą lokalne przymrozki. Zresztą podobna prognoza pogody obowiązuje w całej Polsce. Z sadzeniem kwiatków na balkonach, w ogródkach lepiej poczekać.

  Prognoza pogody na nadchodzący tydzień – 22-27 kwietnia
 • Ostrzeżenie przed sztormem na Bałtyku – 14 kwietnia 2024

  Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Szczecinie wydało ostrzeżenie drugiego stopnia przed sztormem, który ma nawiedzić wschodnią część polskiej strefy brzegowej. Ostrzeżenie dotyczy obszaru od Latarni Rozewie do wschodniej granicy państwa i będzie obowiązywać w…

  Ostrzeżenie przed sztormem na Bałtyku – 14 kwietnia 2024
 • Ostrzeżenie o silnym wietrze na Pomorzu

  Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej (IMGW) wydał ostrzeżenie o silnym wietrze, które będzie miało wpływ na województwa pomorskie i zachodniopomorskie.

  Ostrzeżenie o silnym wietrze na Pomorzu

Zapraszamy do skorzystania z naszego dynamicznego narzędzia do śledzenia pogody, które zapewnia bieżące informacje meteorologiczne oraz prognozę pogody na najbliższe dni. Nasz serwis aktualizuje dane w czasie rzeczywistym, co pozwala na bieżąco monitorować zmieniające się warunki pogodowe. Polecamy nasza prognoze pogody dodać do ulubionych.