Olszynka bez autobusu 178 przez Elbląska. Czytelniczka alarmuje
2025-09-17
Nasza czytelniczka, Paulina Frask, zwróciła się z dramatycznym apelem o wsparcie w sprawie planowanej likwidacji bezpośredniego połączenia autobusu 178 w gdańskiej Olszynce. Decyzja Zarządu Transportu Miejskiego uderzy przede wszystkim w dzieci dojeżdżające codziennie do szkoły oraz w seniorów i osoby...
Czytaj więcej





