Nożownik w gdyńskim autobusie. Kierująca zapobiegła tragedii
2025-08-05
W niedzielne popołudnie pasażerowie linii 109 w Gdyni przeżyli chwile grozy. Do autobusu wsiadł pijany mężczyzna z nożem, grożąc kierującej i pasażerom. Dzięki błyskawicznej reakcji pani Izabeli, która z zimną krwią opanowała sytuację, udało się uniknąć tragedii. Kobieta zostanie nagrodzona...
Czytaj więcej





