Nowe osiedle na terenie Sopotu. (FOTO: Avera Development)

Kolna Sopot. Nowe osiedle w Sopocie [ZDJĘCIA]

Podziel się ze znajomymi:

W Sopocie powstaje nowoczesne osiedle mieszkaniowe Kolna Sopot, za które odpowiedzialna jest sopocka firma deweloperska Avera Development. Projekt ten zapowiada się jako odpowiedź na rosnące potrzeby mieszkańców aglomeracji w zakresie komfortowego i funkcjonalnego mieszkania.

Różnorodność mieszkań – Kolna Sopot

Kolna Sopot oferuje szeroki wybór mieszkań, które będą dostępne w różnych konfiguracjach: od kompaktowych mieszkań jednopokojowych o powierzchni niecałych 28 metrów kwadratowych, przez dwupokojowe, aż po przestronne trzypokojowe mieszkania osiągające powierzchnię do około 60 metrów kwadratowych. Taka różnorodność zapewni przyszłym mieszkańcom możliwość wyboru lokalu najlepiej odpowiadającego ich potrzebom i stylowi życia.

Udogodnienia dla mieszkańców

Deweloper zapewnił, że na terenie osiedla nie zabraknie atrakcyjnych udogodnień. Wśród nich znajdzie się nowoczesna sala fitness z sauną, która zajmie około 40 metrów kwadratowych. Dodatkową przestrzeń rekreacyjną stanowić będzie taras widokowy na dachu, z którego rozpościerać się będzie widok na miasto i okolicę, zajmujący prawie 80 metrów kwadratowych.

Dla zmotoryzowanych mieszkańców przewidziano podziemne kondygnacje z miejscami parkingowymi oraz przestrzenią na przechowywanie jednośladów. Osiedle będzie również wyposażone w stacje do ładowania pojazdów elektrycznych, co jest odpowiedzią na rosnący trend ekologicznych rozwiązań w transporcie.

  • Nowe osiedle na terenie Sopotu. (FOTO: Avera Development)
  • Kolna Sopot - nowe osiedle na terenie Sopotu. (FOTO: Avera Development)
  • Kolna Sopot - nowe osiedle na terenie Sopotu. (FOTO: Avera Development)
  • Kolna Sopot - nowe osiedle na terenie Sopotu. (FOTO: Avera Development)
  • Kolna Sopot - nowe osiedle na terenie Sopotu. (FOTO: Avera Development)
  • Nowe osiedle na terenie Sopotu. (FOTO: Avera Development)

Lokalizacja i termin realizacji

Projekt realizowany jest przy ulicy Jana z Kolna 29, co gwarantuje łatwy dostęp do kluczowych punktów miasta. Zakończenie budowy planowane jest na połowę 2026 roku. Cena za metr kwadratowy oscyluje wokół 18 tys. zł.

Doświadczenie dewelopera

Avera Development to firma z bogatym doświadczeniem na trójmiejskim rynku nieruchomości. W portfolio firmy znajdują się takie projekty jak Willa Oliwa w Gdańsku oraz Willa SeaSide w Sopocie, a także inwestycje realizowane w Jastrzębiej Górze. Wiedza i doświadczenie dewelopera są gwarancją wysokiej jakości i zadowolenia przyszłych mieszkańców.

„Kolna Sopot” zapowiada się jako jedna z ciekawszych inwestycji mieszkaniowych w regionie, oferując nowoczesne mieszkania z przemyślanymi rozwiązaniami, które z pewnością przyciągną szerokie grono kupujących poszukujących komfortu i nowoczesności.

Czytaj też: Na Długich Ogrodach w Gdańsku powstaje mieszczańska kamienica [ZDJĘCIA]

mn

Wspieraj wbijamszpile.pl

Wolne media są dzisiaj najważniejsze. WbijamSzpile.pl to miejsce, gdzie dzielimy się nie tylko aktualnościami, ale także przemyśleniami, analizami i komentarzami dotyczącymi najnowszych trendów społecznych, politycznych i kulturalnych w Polsce, na Pomorzu i w Gdańsku. Nikt nas nie cenzuruje. Wspieraj wolne dziennikarstwo.