Zamyka się Bistro Cisowa w Gdyni (FOTO: Bistro Cisowa/Facebook.com)

Zamyka się Bistro Cisowa w Gdyni

Gdynia żegna kolejny rodzinny biznes – Bistro Cisowa. Po dwóch latach działalności, to przytulne miejsce, które stało się ulubionym przystankiem dla mieszkańców Cisowej, zamyka swoje drzwi na stałe. Powodem tej decyzji są rosnące koszty utrzymania lokalu oraz stale rosnące ceny żywności.

Bistro Cisowa, zlokalizowane w sercu dzielnicy Cisowa, było miejscem, gdzie można było cieszyć się domowymi smakami w ciepłej i przyjaznej atmosferze. Właściciele, zawsze z uśmiechem na twarzy, dbali o każdy detal, tworząc miejsce, które przyciągało różnorodne grono klientów – od studentów, przez rodziny z dziećmi, aż po seniorów.

W obliczu trudnych decyzji, właściciele postanowili zamknąć lokal, by uniknąć dalszych strat finansowych.

„Z wielkim smutkiem podjęliśmy decyzję o zamknięciu Bistro Cisowa. Rosnące koszty utrzymania lokalu oraz ciągle wzrastające ceny żywności sprawiły, że dalsze prowadzenie działalności stało się nieopłacalne” – napisali w swoim oficjalnym oświadczeniu.

Bistro Cisowa, dlaczego nie dali rady w Gdyni?

Przez dwa lata Bistro Cisowa było miejscem, gdzie można było nie tylko dobrze zjeść, ale również spotkać się z przyjaciółmi, porozmawiać i odpocząć. Właściciele dziękują swoim klientom za każde złożone zamówienie, krótką rozmowę, liczne pochwały, słowa konstruktywnej krytyki oraz za ich towarzystwo.

„Było nam bardzo miło móc gościć Was w naszych skromnych progach” – dodają.

Portal wbijamszpile.pl skontaktował się z właścicielem Bistro Cisowa – panem Przemysławem.

Głównym powodem zamknięcia lokalu były rosnące koszty. Liczyliśmy, że Bistro Cisowa przyjmie się, ale trudno nam było przy rosnących cenach żywności dostosować ceny dań do oczekiwań klientów

– mówi pan Przemysław.

Czytaj też: Sklep „Fajny Ciuch” w Gdyni zamknięty po 15 latach przez rosnące koszty

Właściciele przepraszają

W związku z zamknięciem lokalu, właściciele przepraszają za ewentualne braki w menu podczas ostatnich dni działalności. Wraz z początkiem nowego tygodnia, lokal będzie zamknięty na stałe.

Decyzja o zamknięciu jest przykładem trudnej rzeczywistości, z jaką boryka się wiele małych przedsiębiorstw w dzisiejszych czasach. Mimo smutnego zakończenia, właściciele mają nadzieję, że wspomnienia związane z ich bistro pozostaną w sercach klientów na długo.

Żegnaj, Bistro Cisowa. Dziękujemy za wspólnie spędzone chwile.

Czytaj też: Trzecia restauracja Chleb i Wino na Wyspie Spichrzów w Gdańsku

mn

Dołącz do naszej społeczności!

Śledź nas na naszych mediach społecznościowych i bądź na bieżąco!