Manifestacja Wsparcia Obrońców Granic w Gdańsku (FOTO: wbijamszpile.pl/Facebook.com/Rafał Buca)

Manifestacja Wsparcia Obrońców Granic w Gdańsku

W najbliższy poniedziałek, 10 czerwca, o godzinie 18:00 pod Fontanną Neptuna w Gdańsku odbędzie się manifestacja wsparcia dla polskich żołnierzy i funkcjonariuszy Straży Granicznej oraz Policji. Wydarzenie organizowane przez Ruch Narodowy i Młodzież Wszechpolską ma na celu wyrażenie solidarności z obrońcami naszych granic oraz sprzeciw wobec polityki obecnego rządu.

Manifestacja ma na celu okazanie wsparcia dla osób, które codziennie narażają swoje życie, chroniąc Polskę przed napływem nielegalnych imigrantów. Organizatorzy podkreślają, że obecna sytuacja na granicach jest wynikiem działań reżimów Putina i Łukaszenki, a nasi żołnierze i funkcjonariusze Straży Granicznej potrzebują pełnego wsparcia społeczeństwa w swojej służbie.

Czytaj też: Zmarł żołnierz raniony nożem na granicy z Białorusią

Sprzeciw wobec polityki rządu

W trakcie manifestacji uczestnicy będą wyrażać swój sprzeciw wobec polityki rządu Donalda Tuska, Lewicy oraz Trzeciej Drogi, którzy, zdaniem organizatorów, ograniczają możliwości działania obrońców granic. Organizatorzy wydarzenia podkreślają, że żołnierze i funkcjonariusze powinni mieć pełną swobodę w działaniach na rzecz bezpieczeństwa narodowego.

Wezwanie do uczestnictwa

Organizatorzy zachęcają wszystkich patriotów do udziału w manifestacji. Proszą, aby uczestnicy przynieśli biało-czerwone flagi, co ma symbolizować jedność narodu w obliczu zagrożenia. W wydarzeniu mogą wziąć udział wszyscy, którym leży na sercu dobro i bezpieczeństwo Polski.

Organizatorzy

Manifestacja jest organizowana przez Ruch Narodowy oraz Młodzież Wszechpolską, organizacje, które od lat działają na rzecz interesów Polski. Ich celem jest mobilizacja społeczeństwa do wsparcia tych, którzy na co dzień dbają o bezpieczeństwo kraju.

Czytaj też: Szokujące zatrzymanie polskich żołnierzy na granicy. Internet wrze

mn

Wspieraj wbijamszpile.pl

Wolne media są dzisiaj najważniejsze. WbijamSzpile.pl to miejsce, gdzie dzielimy się nie tylko aktualnościami, ale także przemyśleniami, analizami i komentarzami dotyczącymi najnowszych trendów społecznych, politycznych i kulturalnych w Polsce, na Pomorzu i w Gdańsku. Nikt nas nie cenzuruje. Wspieraj wolne dziennikarstwo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wydawca portalu wbijamszpile.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy publikowanych przez użytkowników. komentarze odzwierciedlają jedynie opinie ich autorów. Zachęcamy do korzystania z kultury słowa i przestrzegania zasad netykiety.