Poszukiwania zaginionego mężczyzny na plaży Gdańsk Stogi (MAT. PRYWATNE)

Poszukiwania zaginionego mężczyzny na plaży Gdańsk Stogi

Proszę o pomoc! Zaginął mój brat – brzmi apel zamieszczony w mediach społecznościowych. W sobotę wieczorem, na plaży Gdańsk Stogi, zaginął mężczyzna, którego poszukiwania nadal trwają. W godzinach wieczornych rozpoczęła się akcja poszukiwawcza w okolicach zatoki, jednak do tej pory nie przyniosła oczekiwanych rezultatów.

Mężczyzna był widziany po raz ostatni, gdy pływał na pontonie lub kole ratunkowym. Niestety, kontakt z nim urwał się wcześniej, prawdopodobnie z powodu rozładowania telefonu lub jego utraty. Jego ponton/koło zostało odnalezione na brzegu, co sugeruje, że mógł dotrzeć do lądu, ale nie wrócił do swojego lokum.

Apel do społeczeństwa – na plaży Gdańsk Stogi

Rodzina i przyjaciele zaginionego mężczyzny apelują o pomoc w jego odnalezieniu. Istnieje szansa, że znajduje się on gdzieś na lądzie, być może w okolicznych lasach lub zabudowaniach. Każda informacja może być na wagę złota.

Poszukiwania zaginionego mężczyzny na plaży Gdańsk Stogi (MAT. PRYWATNE)
Poszukiwania zaginionego mężczyzny na plaży Gdańsk Stogi (MAT. PRYWATNE)

Akcja poszukiwawcza

W akcję poszukiwawczą zaangażowane są służby ratunkowe, w tym policja, straż pożarna oraz lokalni wolontariusze. Poszukiwania trwają zarówno na lądzie, jak i w wodzie. Plaża i okoliczne tereny są dokładnie przeszukiwane, a każda osoba przebywająca w okolicy jest proszona o zachowanie czujności i zgłaszanie wszelkich podejrzanych obserwacji.

Poranne informacje z policji

Policjanci z komisariatu na Śródmieściu odebrali zgłoszenie o zaginięciu 36-letniego Jaromira Hołuja z Gdańska.

6 lipca 2024 roku około godziny 18:00 mężczyzna wszedł do wody na plaży w Gdańsku Stogi wejście numer 26 wraz z kołem/ pontonem dmuchanym koloru czarno- czerwonego, po czym urwał się z nim kontakt.

Rysopis zaginionego: wzrost 180 cm, szczupła budowa ciała, włosy krótkie koloru ciemnego, zoczy koloru piwnego, uszy odstające, brak zarostu. W dniu zaginięcia był ubrany w czarny t-shirt z białym napisem, krótkie spodenki koloru niebieskiego z białym napisem, na prawej ręce czarna bransoletka, na lewej zegarek koloru czarnego, miał ze sobą czarne okulary przeciwsłoneczne i materiałowy, granatowy kapelusz z białym paskiem.

Osoby, które widziały mężczyznę ze zdjęcia, mają informacje na temat zaginionego, w szczególności o miejscu jego pobytu, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji II w Gdańsku przy ul. Długa Grobla 4, nr. Tel: 47 741 34 22 lub pod numerem alarmowym 112.

Podsumowanie

Każda minuta jest cenna. Rodzina zaginionego mężczyzny nie traci nadziei i wierzy, że dzięki wspólnemu wysiłkowi uda się go odnaleźć. Proszą wszystkich o wsparcie i pomoc w tych trudnych chwilach.

Czytaj też: Tragedia na jeziorze Węgorzyno w Sulęczynie na Pomorzu

mn

Dołącz do naszej społeczności!

Śledź nas na naszych mediach społecznościowych i bądź na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wydawca portalu wbijamszpile.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy publikowanych przez użytkowników. komentarze odzwierciedlają jedynie opinie ich autorów. Zachęcamy do korzystania z kultury słowa i przestrzegania zasad netykiety.