Wypadek pod Kwidzynem. Zginął 67-letni rolnik (FOTO: KPP Kwidzyn)

Wypadek pod Kwidzynem. Zginął 67-letni rolnik

W sobotni wieczór w miejscowości Obory, położonej w gminie Kwidzyn, doszło do tragicznego wypadku, w którym życie stracił 67-letni traktorzysta.

Policja przekazała, że ciągnik rolniczy, którym kierował mężczyzna, zjechał z drogi na pobocze i przewrócił się, co doprowadziło do śmierci kierowcy.

Zdarzenie miało miejsce około godziny 18:30. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący ciągnikiem 67-latek stracił kontrolę nad pojazdem, co spowodowało zjechanie na pobocze i tragiczne przewrócenie maszyny.

Wypadek pod Kwidzynem. Zginął 67-letni rolnik (FOTO: KPP Kwidzyn)
Wypadek pod Kwidzynem. Zginął 67-letni rolnik (FOTO: KPP Kwidzyn)

Wypadek pod Kwidzynem

Na miejscu zdarzenia natychmiast pojawili się policjanci, którzy pod nadzorem prokuratora przystąpili do wyjaśniania okoliczności wypadku. Dokładne przyczyny zdarzenia będą przedmiotem szczegółowego śledztwa, mającego na celu ustalenie, co doprowadziło do tragicznego wypadku.

Zobacz też: Wypadek kolejowy w Gąsiorkach na Pomorzu

Apel o bezpieczeństwo

Wypadek pod Kwidzynem w miejscowości Obory jest przypomnieniem o konieczności zachowania ostrożności podczas prac rolniczych i korzystania z maszyn. Policja apeluje do wszystkich rolników o szczególną uwagę i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa, aby uniknąć podobnych wypadków w przyszłości.

Czytaj też: Tragedia na jeziorze Węgorzyno w Sulęczynie na Pomorzu

mn

Dołącz do naszej społeczności!

Śledź nas na naszych mediach społecznościowych i bądź na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wydawca portalu wbijamszpile.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy publikowanych przez użytkowników. komentarze odzwierciedlają jedynie opinie ich autorów. Zachęcamy do korzystania z kultury słowa i przestrzegania zasad netykiety.