Kto zostanie nowym prezydentem Gdańska? (FOTO: mat. prasowe KWW)

SONDA. Kto zostanie nowym prezydentem Gdańska?

W Gdańsku trwa gorący okres przedwyborczy. Mieszkańcy stoją przed ważną decyzją – wyborem osoby, która przez najbliższe lata będzie kierować losami ich wspólnoty. Dziś przyglądamy się kandydatom ubiegającym się o to prestiżowe stanowisko i zachęcamy Was do wzięcia udziału w naszej sondzie: Kto, waszym zdaniem, powinien zostać nowym prezydentem Gdańska?

Każdy z kandydatów ma swoją wizję rozwoju Gdańska, ale którą z nich wspieracie najbardziej? Czy priorytetem powinna być ekologia, rozwój gospodarczy, kultura, a może społeczna solidarność? Czy może inne wartości są dla Was kluczowe przy wyborze przyszłego prezydenta Gdańska?

Kto zostanie prezydentem Gdańska?

Weź udział w sondzie!

Chcemy poznać Wasze opinie. Kto, według Was, najlepiej poradzi sobie z wyzwaniami, przed którymi stoi Gdańsk, i będzie w stanie skutecznie realizować swoją wizję miasta? Zagłosujcie w naszej sondzie i podzielcie się swoimi przemyśleniami w komentarzach.

Twoje zdanie ma znaczenie – nie tylko w sondzie, ale przede wszystkim w dniu wyborów. Nie zapomnij więc wykorzystać swojego prawa do głosu, aby wspólnie kształtować przyszłość Gdańska.

Zobacz też: Prawda o 28 marca. Gdańsk między wolnością a okupacją

Komentarze:

  1. Już najwyższy czas na zmianę. Od 30 lat rządzą ludzie układu. Dbają wyłącznie o własny interes, nie liczą się ze zdaniem mieszkańców

Comments are closed.

Wydawca portalu wbijamszpile.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy publikowanych przez użytkowników. komentarze odzwierciedlają jedynie opinie ich autorów. Zachęcamy do korzystania z kultury słowa i przestrzegania zasad netykiety.