Kto zostanie nowym prezydentem Gdańska? (FOTO: mat. prasowe KWW)

SONDA. Kto zostanie nowym prezydentem Gdańska?

Podziel się ze znajomymi:

W Gdańsku trwa gorący okres przedwyborczy. Mieszkańcy stoją przed ważną decyzją – wyborem osoby, która przez najbliższe lata będzie kierować losami ich wspólnoty. Dziś przyglądamy się kandydatom ubiegającym się o to prestiżowe stanowisko i zachęcamy Was do wzięcia udziału w naszej sondzie: Kto, waszym zdaniem, powinien zostać nowym prezydentem Gdańska?

Każdy z kandydatów ma swoją wizję rozwoju Gdańska, ale którą z nich wspieracie najbardziej? Czy priorytetem powinna być ekologia, rozwój gospodarczy, kultura, a może społeczna solidarność? Czy może inne wartości są dla Was kluczowe przy wyborze przyszłego prezydenta Gdańska?

Weź udział w sondzie!

Chcemy poznać Wasze opinie. Kto, według Was, najlepiej poradzi sobie z wyzwaniami, przed którymi stoi Gdańsk, i będzie w stanie skutecznie realizować swoją wizję miasta? Zagłosujcie w naszej sondzie i podzielcie się swoimi przemyśleniami w komentarzach.

Twoje zdanie ma znaczenie – nie tylko w sondzie, ale przede wszystkim w dniu wyborów. Nie zapomnij więc wykorzystać swojego prawa do głosu, aby wspólnie kształtować przyszłość Gdańska.

Zobacz też: Prawda o 28 marca. Gdańsk między wolnością a okupacją

Jakie jest Twoje wrażenie?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Komentarze:

  1. Już najwyższy czas na zmianę. Od 30 lat rządzą ludzie układu. Dbają wyłącznie o własny interes, nie liczą się ze zdaniem mieszkańców

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wydawca portalu wbijamszpile.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy publikowanych przez użytkowników. komentarze odzwierciedlają jedynie opinie ich autorów. zachęcamy do korzystania z kultury słowa i przestrzegania zasad netykiety.