Zabawna reklama baru w Rumi przyciąga tłumy (FOTO: Gazeta Świętojańska)

Zabawna reklama baru w Rumi przyciąga tłumy

W świecie reklamy pomysłowość często przynosi najlepsze rezultaty. „Bar rodzinny” przy ulicy Kosynierów 2a w Rumi udowodnił, że kreatywność i humor mogą przyciągnąć klientów w najbardziej zaskakujący sposób. Restaurator zdecydował się na oryginalną kampanię reklamową, która nie tylko wywołuje uśmiech na twarzach przechodniów, ale także przyciąga tłumy do jego lokalu.

Na banerze przed barem widnieje napis „KUR(*)A JAK TANIO!”. Zamiast literki „W” znajduje się zdjęcie kury, co sprawia, że reklama jest jednocześnie zabawna i intrygująca. Pomysłowość tego hasła nie tylko zwraca uwagę, ale również skutecznie promuje niskie ceny serwowanych dań.

W „Barze Rodzinnym” przy ulicy Kosynierów 2a można zjeść pysznego schabowego z ziemniaczkami za niecałe 25 złotych. Podobnie przystępna jest cena kotleta mielonego z ziemniaczkami. Takie ceny w połączeniu z domową atmosferą sprawiają, że lokal cieszy się rosnącą popularnością.

Zabawna reklama

Jak się okazało, reklama przynosi oczekiwane efekty. Kiedy portal wbijamszpile.pl zadzwonił do baru, ekspedientka powiedziała, że nie ma za bardzo czas na rozmowę z nami, co tylko potwierdza, że miejsce jest oblegane przez klientów.

Jeśli szukacie smacznego i niedrogiego jedzenia w Rumii, „Bar rodzinny” przy ul. Kosynierów 2a jest zdecydowanie wart odwiedzenia. Z takim podejściem do reklamy i dbałością o jakość serwowanych dań, nie ma się co dziwić, że lokal ten zyskuje coraz większą rzeszę stałych bywalców. Zabawna reklama dźwignią handlu.

Czytaj też: Niemiecki kryzys kebabowy. Ceny rosną, a lewica chce voucherów

mn

Wspieraj wbijamszpile.pl

Wolne media są dzisiaj najważniejsze. WbijamSzpile.pl to miejsce, gdzie dzielimy się nie tylko aktualnościami, ale także przemyśleniami, analizami i komentarzami dotyczącymi najnowszych trendów społecznych, politycznych i kulturalnych w Polsce, na Pomorzu i w Gdańsku. Nikt nas nie cenzuruje. Wspieraj wolne dziennikarstwo.