Nowe miejsce na kulinarnej mapie Gdańska: Český Port (FOTO: mat. prasowe)

Nowe miejsce na kulinarnej mapie Gdańska: Český Port

Gdańsk zyskał, wyjątkowe miejsce dla miłośników dobrego jedzenia i piwa. Český Port, zlokalizowany przy Targu Siennym 5, to restauracja, która obiecuje zabrać swoich gości w kulinarną podróż po Czechach, Bawarii i Polsce. Już teraz przyciąga uwagę swoim unikalnym podejściem do kuchni i atmosferą.

Český Port to miejsce, gdzie klasyczne dania kuchni czeskiej spotykają się z polskimi i bawarskimi przysmakami, wzbogaconymi o nowatorskie pomysły szefów kuchni. W menu znajdziecie takie smakołyki jak smażony ser, knedle z gulaszem, utopenci, golonkę oraz makrelovą pomazankę. To prawdziwa gratka dla tych, którzy cenią sobie autentyczne smaki oraz odrobinę kulinarnego eksperymentu.

Piwo w centrum uwagi

Restauracja rozpościera się na trzech piętrach, z czego dwa są zarezerwowane dla miłośników piwa. Znajdziecie tam tanki z niepasteryzowanym piwem Budweiser Budvar o łącznej pojemności 1500 litrów. Taki zapas gwarantuje, że złocistego trunku na pewno nie zabraknie. Oprócz Budvaru, w Český Port serwowane są piwa kraftowe z browaru Dziki Wschód oraz kultowa Kofola – zarówno z beczki, jak i butelkowana.

Zobacz też: Zamyka się Bistro Cisowa w Gdyni

Nowe miejsce na kulinarnej mapie Gdańska: Český Port (FOTO: mat. prasowe)
Nowe miejsce na kulinarnej mapie Gdańska (FOTO: mat. prasowe)

Strefa kibica dla fanów sportu

Jednym z największych atutów Český Port jest strefa kibica. Na terenie całej restauracji prowadzone są transmisje meczów, co czyni ją idealnym miejscem do wspólnego przeżywania sportowych emocji. Niezależnie od tego, czy jesteś zagorzałym kibicem, czy po prostu lubisz dobrą zabawę w towarzystwie, strefa kibica w Český Port na pewno Cię nie zawiedzie.

Zapraszamy do Český Port!

Jeśli szukacie miejsca, gdzie możecie odkryć smaki Czech i Bawarii, cieszyć się niepasteryzowanym piwem i przeżywać sportowe emocje, Český Port jest dla Was idealnym wyborem. Zacumujcie przy Targu Siennym 5 i dajcie się porwać kulinarnej przygodzie!

Dodajmy na koniec, że to kolejna restauracja w Polsce tego typu. Wcześniej otwarto podobny lokal w Bydgoszczy.

Czytaj też: Trzecia restauracja Chleb i Wino na Wyspie Spichrzów w Gdańsku

Nowe miejsce na kulinarnej mapie Gdańska: Český Port (FOTO: canva,com)
Nowe miejsce na kulinarnej mapie Gdańska (FOTO: mat.prasowe)

mn

Dołącz do naszej społeczności!

Śledź nas na naszych mediach społecznościowych i bądź na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wydawca portalu wbijamszpile.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy publikowanych przez użytkowników. komentarze odzwierciedlają jedynie opinie ich autorów. Zachęcamy do korzystania z kultury słowa i przestrzegania zasad netykiety.