Salony beauty gotowe są obsłużyć prezydent Gdańska za darmo (FOTO: canva.com/Facebook.com/Aleksandra Dulkiewicz

Salony beauty gotowe są obsłużyć prezydent Gdańska za darmo

Podziel się ze znajomymi:

Prezydent Gdańska, Aleksandra Dulkiewicz może czuć się jak królowa w swoim mieście. Portal wbijamszpile.pl sprawdził w salonach beauty, czy mogłyby przyjąć prezydent za darmo w kontekście ujawnionych ostatnio wydatków na fryzjera z publicznych środków. Zainteresowanych bezpłatną usługą nie brakowało. Listę postanowiliśmy wysłać do miasta.

Ostatnio w mediach społecznościowych rozgorzała dyskusja na temat wydatków Urzędu Miasta Gdańska związanych z usługami kosmetycznymi i fryzjerskimi zamawianymi przez Aleksandrę Dulkiewicz, prezydent miasta. Według ujawnionych faktur, miasto dwukrotnie pokryło koszty stylizacji fryzury pani prezydent, które wyniosły 500 zł i 600 zł. Ta informacja wzbudziła spore zainteresowanie i dyskusję na temat zasadności takich wydatków.

Zobacz: Fryzura Aleksandry Dulkiewicz za pieniądze podatników

Portal Wbijamszpile.pl postanowił zbadać tę sprawę głębiej, kontaktując się z lokalnymi salonami fryzjerskimi. Okazało się, że znalezienie salonów gotowych do świadczenia usług na rzecz prezydent miasta za darmo nie stanowiło większego problemu. Trzy z pięciu skontaktowanych salonów zadeklarowały, że nie pobierałyby od pani prezydent żadnych opłat.

Co z masażystami i kosmetyczkami?

Sytuacja wygląda podobnie w przypadku usług masażystów i masażystek, co ma szczególne znaczenie, ponieważ pani prezydent doznała jakiś czas temu upadku z roweru. Także w tym przypadku portal wbijamszpile.pl zaznacza, że nie było problemu ze znalezieniem profesjonalistów gotowych do świadczenia swoich usług bezpłatnie. Co za wspaniałe miasto.

W kontekście tej wiedzy, portal wbijamszpile.pl zwraca uwagę na gotowość lokalnych przedsiębiorców do wspierania prezydent miasta poprzez oferowanie swoich usług za darmo, co może stanowić alternatywę dla pokrywania takich wydatków z budżetu miasta. Może też potwierdzać świetną kondycję branży beauty,

Mamy listę firm gotowych obsłużyć prezydent Gdańska za darmo

Portal podkreśla, że dysponuje listą firm gotowych do takiej współpracy i jest gotowa ją udostępnić, podkreślając otwartość społeczności biznesowej na wsparcie publicznych funkcjonariuszy w wykonywaniu ich obowiązków.

Postanowiliśmy listę przekazać rzecznikowi prezydent Gdańska, Danielowi Stenzlowi. Niestety odmówił.

– Ma swoją fryzjerkę i jest z niej zadowolona. Dziękujemy za starania – przekazał rzecznik.

Czytaj też: Fundusz UE. Polskie wnioski o amunicję na niskim poziomie

Maciej Naskręt

Jakie jest Twoje wrażenie?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0