PiS chciał obciąć pensję Aleksandrze Dulkiewicz. Padła propozycja
2024-06-06
W ostatnich dniach Klub Wszystko dla Gdańska (WdG) złożył projekt uchwały, zgodnie z którym Prezydent Gdańska, Aleksandra Dulkiewicz miałaby otrzymywać maksymalne możliwe wynagrodzenie przewidziane przez ustawę i rozporządzenie. Spotkało się to z oporem ze strony radnych Prawa i Sprawiedliwości (PiS).
Czytaj więcej





